Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Numarası Öğrenme

ziraat-bankasi-musteri-hizmetleri
Paylaş
 

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Numarası Öğrenme hakkında detaylı bilgilere ulaşmak için bu yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

ziraat-bankasi-musteri-hizmetleri

Ziraat Bankası Türkiye’nin en köklü bankalarından birisidir. T.C Devletinin tek kamu bankası konumunda olan bu banka Türkiye’de en çok kullanılan bankaların başında geliyor. Ziraat Bankası kendi sunmuş olduğu telefon bankacılığı hizmetini “Müşteri İletişim Merkezi” adıyla sunmaktadır. Bu iletişim merkezi sayesinde istek ve görüşleriniz için 7/24 yardım alabilirsiniz.

Ziraat Bankası telefon bankacılığı üzerinden istediğiniz vakit Müşteri numaranız veya TC Kimlik numaranızı tuşlayarak daha hızlı yardım hizmeti alabilirsiniz. Ziraat Bankası telefon bankacılığı hizmetini kullanmak için banka kartı veya bir hesabınızın bulunması gerekmektedir.

Ziraat Bankası Telefon Bankacılığı üzerinden alabileceğiniz diğer hizmet türleri ;

  1. – Şifre işlemleri
  2. – OGS işlemleri
  3. – Kredi Kartı işlemleri
  4. – Kredi kartı şifre değiştirme – alma işlemleri
  5. – Yatırım işlemleri
  6. – Para Transfer işlemleri
  7. – Döviz İşlemleri
  8. – Hesap İşlemleri
  9. – Western Union

Ziraat Bankası telefon bankacılığı numarası olan 444 00 00 numaralı telefon konuşma ücretlendirmesi sabit hatlardan şehir içi tarifesi, cep telefonlarından yapılan görüşmelerde ise kullandığınız mobil operatör servis ücretlendirmesine tabii olacaktır.

Konumuzdan Başlıklar:

  Sosyal   Medyada   Paylaşın

YAZAR HAKKINDA

Merhaba ! Ben Serkan. Kredi, kredi kartları, forex, borsa ve yatırım ürünleri hakkında özel bilgileri veren araştırmacı yazar. Aynı zamanda öğretmen.
Kredi Notu Sorgulama
REKLAM