World Kart Şifre Nasıl Alınır

yapikredi-world-kredi-karti
Paylaş
 

Yapıkredi bankası kredi kartı türü olan world kartınız var ise şifresini almak için bu yöntemi kullanabilirsiniz. Sadece bir kaç dakika içinde kartınızın şifresini alarak, değiştirmek mümkün.

World kredi kartı şifresi alma

Öncelikle 444 0 448 yapıkredi telefon bankacılığını aramak zorundasınız. Sonrasında görüşme esnasında sizlerden güvenlik adımlarını geçmeniz talep edilir. Bunları geçtikten sonra telefondan tuşlama yaparak, kredi kartınıza şifre atayabilirsiniz. Ben bunlarla uğraşmam kısa yoldan kredi kartımın şifresini değiştirmek istiyorum derseniz ; kayıtlı cep telefonunuzun mesaj bölümüne gelerek, SIFRE boşluk bırakın ve yanına kredi kartınızın son 4 rakamını da ekleyin ve boşluk bırakarak kartın arka yüzündeki 3 haneli rakamı da ilave edin. Bununda yanına atayacağınız şifreyi de ekleyip 4440 a mesaj atmanız gerekiyor. Örnek vermek istersek ;

SIFRE 1111 333 1980 şeklinde olacak ve 4440 a mesaj atacağız.

Yapıkredi world kredi kartı faiz oranları

Faiz oranlarına bakmak istersek alışveriş faizi %2,02 iken gecikme faizi ise %2,52 dir. En önemlisi ise nakit çekim faizi yani %2,02 olarak karşımıza çıkıyor. Bu değerler 2016 yılının sonuna kadar geçerlidir. Yapıkredi bankası kredi kartın yenilenmesi veya çalınması durumunda +5 TL karşılığında adresinize kart basım ücreti göndermektedir. Ayrıca nakit çekim ücretlerinin en kadar komisyon alındığına bakarsak ; Nakit çekilen veya nakit çekim hükmünde sayılan tutarlar için alınacak ücret, Yapı Kredi ATM’leri, Yapı Kredi Kurumsal Telefon Bankacılığı ve Yapı Kredi Kurumsal İnternet Şubesi için tutarın %3,5’i + 6 TL; Yapı Kredi şubeleri ve yurt içi/dışı diğer bankalar için tutarın %3,5’i + 8 TL olarak tahsil edilir.

Yapıkredi world kart ücretleri

2016 sonlarına doğru world kartın yıllık ücretlerine baktığımızda 125 TL den başladığını görüyoruz. Kredi kartı hesap kesim ücretinin veya aidatlarının bunlar ile alakasının olmadığını bildirelim. Genelde yılda 2 kez yapıkredi bankası kredi kartı aidatlarını aldığını görüyoruz.

world kredi kartı başvurusu

world kredi kartı başvurusu

World kredi kartı başvurusu

Başvurularınızı bir kaç yerden yapmak mümkündür. Bunlara bakarsak ; yapıkredi bankası şubelerinden hafta içi mesai saatleri arasında, atmlerinden 7/24, telefon bankacılığından 7/24 ve yapikredi.com.tr web adresinden kredi kartı başvuru formunu doldurarak bir kredi kartı sahibi olabilirsiniz.

Konumuzdan Başlıklar:

  Sosyal   Medyada   Paylaşın

YAZAR HAKKINDA

Merhaba ! Ben Serkan. Kredi, kredi kartları, forex, borsa ve yatırım ürünleri hakkında özel bilgileri veren araştırmacı yazar. Aynı zamanda öğretmen.
Kredi Notu Sorgulama
REKLAM