Vakıfbank Kredi Başvurusu

vakifbank-kredi-basvurusu
Paylaş
 

Türkiye’nin en prestjli ve en kaliteli bankaları arasında yer alan Vakıfbank sunmuş olduğu finansal hizmetler ile son yıllarda eski popülerliğini tekrar kazanmış ve yeni yıla kampanyalar ile girerek müşterilerine ihtiyaç kredisinden ev kredisine kadar kredi olanaklarını sunmaktadır. Bireysel ve kurumsal alanlara yönelik krediler sunan Vakıfbank birçok kişinin derdine derman olacak fırsatları müşterilerinin önüne sermekte. İhtiyacınız olan kredi miktarını ve ödeyebileceğiniz periyotları hesaplayarak bir plan içerisinde dilediğiniz krediyi çekebilme şansına sahipsiniz. Vakıfbank kredi başvurusu için birçok alternatif bulunmaktadır. İster şubeye giderek, ister telefonda veya isterseniz Vakıfbank’ın resmi web sitesinde bulunan işlem merkezinden kredi başvurusunda bulunarak anında kredi çekebilme olasılığına sahip olabilirsiniz.
Vakıfbank telefon bankacılığından kredi çekmek için 0850 222 0 724 numaralı işlem merkezini tüm operatör ve sabit hatlardan arayarak kredi başvurusu için detaylı bilgi alabilir ve başvuru yapabilirsiniz. Telefon bankacılığının yanı sıra aynı zaman’da SMS veya Vakıfbank web işlemleri ile kredi başvurusunda da bulunabilme fırsatını değerlendirebilirsiniz. SMS veya web üzerinden yapacağınız başvuru neticesinde onay işlemini geçtikten sonra dilediğiniz vakit Vakıfbank şubelerinden hazır olan kredinizi çekebileceksiniz. Şubeye gitmeden Telefon, SMS veya web işlemleri ile kredi çekme işlemleriniz daha hızlı ve daha kolay bir şekilde ilerlemektedir.

VAKIFBANK’A SMS İLE KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Vakıfbank SMS ile kredi başvurusu için “TC Kimlik Numarası ve Aylık Net Gelirinizi” 5724’e SMS göndererek gelecek olan onay işlemini beklemelisiniz. Daha önce şahsınıza ait bir kredi veya kredi kartı sorunu var ise onay işlemi ret edilebilir. Ortalama 5-10 dakika içerisinde gelecek olan onay işlemi onaylı geçer ise bankanızı arayarak size sunulan bilgiler doğrultusunda şubenize giderek onaylanan kredinizi kolaylıkla çekebilirsiniz.

VAKIFBANK WEB İLE KREDİ BAŞVURUSU YAPMA

Vakıfbank web işlemlerinden bireysel kredi başvurusu formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak başvuruda bulunabilirsiniz. Kredi başvurularının %65’i web işlemlerinden yapılmaktadır, buda doğru bir yol izleyebilmeniz için gerekli bir detaydır. Vakıfbank web üzerinden kredi başvurusu yapmak istiyorsanız buraya tıklayarak karşınıza çıkacak olan formu doldurup gönderebilirsiniz. Akabinde banka tarafından size Kredi Onay Numarası’nı SMS ile gönderecektir. SMS aracılığı ile “ONAY” boşluj “Onay Numarasını” yazdıktan sonra 5724’e göndererek işleminiz hakkında son durumu öğrenebilirsiniz

Konumuzdan Başlıklar:

  Sosyal   Medyada   Paylaşın

YAZAR HAKKINDA

Merhaba ! Ben Serkan. Kredi, kredi kartları, forex, borsa ve yatırım ürünleri hakkında özel bilgileri veren araştırmacı yazar. Aynı zamanda öğretmen.
Kredi Notu Sorgulama
REKLAM