Tez Yazarak Nasıl Para Kazanılır

tez-yazarak-para-kazan
Paylaş
 

Eve ek iş konularından biri de makale yazarak veya tez yazarak para kazanabilirsiniz. Tez hazırlanması ve sunumu oldukça uzun süren bir çalışmadır. Bunun için yapılması gerekenlerden en önemlisi hazırlanacak olan tezin ilk kez sizler tarafından yayınlanmış olması yani özgün olması şart !

Az kişinin yaptığı işlerin piyasası her zaman daha pahalıdır. Tez yazımı da çok ciddi paralar kazandıran bu işlerdendir. Tez yazmak ciddi bir iş olduğu için herkes bu işi yapamaz. Bu işinde iki yolu vardır. İlkinde üniversite öğrencileri, akademik kariyer yapanlar, üniversitede bölümünü bitirmek için bitirme tezi yazanlar gerekli araştırmaları yaparlar size bunu bilgisayarda yazmak kalır. Diğerinde ise şayet sizin bilgi alanınızdaki bir konu ise araştırarak, başka birinin adına tezi hazırlamaktır ki, bu tez oldukça önemlidir. Bunun sonucun da öğrencinin kalması veya geçmesi olmasından bu tezin hazırlanmasının ücreti de çok yetişkindir. Kariyeri söz konusu olan müşteri belirlenen fiyatı gözü kapalı öder. Bu hususta eğitimi olan, üniversite öğrencileri veya mezunları, hızlı klavye kullananlar, bilimsel araştırma kurallarını bilenler tez yazarak para kazabilir.

Tez Yazarak Nasıl Para Kazanılır

Tez hazırlayarak ek iş yapmak istiyorum diyorsanız bu noktada iş ilanlarının yayınlandığı sitelerde veya gazetelerde bulabileceğiniz birçok seçenek içermektedir. Özellikle ev hanımları için son derece fazla imkân seçme şaşı veren bu siteler vasıtası ile evde ailenizden uzak kalmadan ek bir gelir elde edebilir ve aile bütçenize katkıda bulunabilirsiniz. Bunun yanı sıra şayet sürekli bir işte çalışmak ve derli toplu bir çalışma alanınızın olmasını istiyorsanız, tez yazan aranıyor, biçimindeki Sivas iş ilanlarına göz atabilirsiniz. Her türlü arzularınıze, çalışma seçimlerinize, çalışma pozisyonunuza kadar tüm seçenekleri kendinize göre özelleştirebilir ve buna göre iş ilanlarını daraltabilirsiniz. Böylece zamandan da tasarruf etmiş olursunuz. Ya da örnek olarak “tez yazarak bizimle çalışmak ister misiniz?” biçimindeki ilanlar ilginizi çekiyorsa ve çalışmayı düşünüyor, istiyorsanız bunun ile ilgili filtreleme seçeneklerini daha da daraltabilir kendinize makul olan iş olanağını yakalayabilirsiniz. Hem kendinize makul iş ilanlarına göz atıp iletişimi sağlarken hem de kendinize ayırmak istediğiniz zamanı da yitirmemiş olursunuz.

tez yazarak para kazanma yöntemi

tez yazarak para kazanma yöntemi

Bu nedenle fiyatlandırma aşamasında genelde sayfa sayısı veya kelime sayısı etkili olmaktadır. Bu biçimde en başından yapılan anlaşma ile tezi veren ve yazan arasında herhangi bir problem yaşanmaz ve tezin elektronik ortama aktarılarak ödemenin alınması ile iş başarı ile sona erdirilmiş olur.

Akademik camianın büyük oranda ihtiyaç duyduğu tez aşamalarından bir tanesi de yazılan veya durumunda hazırlana tezin elektronik ortama aktarılması olmaktadır. Bu yüzden çevrenizde evde tez yazarak para kazanma konusu ile ilgili çalışmalar yapan insanlar görebilir ve tez yazarak önemli ölçüde para kazandıklarına şahit olabilirsiniz.

Konumuzdan Başlıklar:

  Sosyal   Medyada   Paylaşın

YAZAR HAKKINDA

Merhaba ! Ben Serkan. Kredi, kredi kartları, forex, borsa ve yatırım ürünleri hakkında özel bilgileri veren araştırmacı yazar. Aynı zamanda öğretmen.
Kredi Notu Sorgulama
REKLAM