TEB Kredi Başvurusu

teb-kredi-basvurusu
Paylaş
 

1927 yılında Çolakoğlu Grubu tarafından ilk ismi Kocaeli Halk Bankası ile kuruluşunu ilan eden TEB, 1982 yılında ise Türkiye Ekonomi Bankası adı altında TEB kısaltmasını alarak Türkiye’nin önde gelen en köklü banka kuruluşları arasında bulunmaktadır. Yıllar boyunca başarılı bir grafik sergileyen TEB, günümüzde müşterilerine birçok avantajlı finansal destekler sağlayarak kendileri birlikte kalkınan dev bir banka unvanına ulaşmıştır. Kredi çekme işlemlerinde müşterilerine birçok alternatif seçenek sunan TEB, bireysel kredi işlemleri için başvuruları internet, telefon ve SMS ile kabul edebilmektedir. Dileyen telefon ile çağrı merkezini arayarak kişisel bilgilerini aktardıktan sonra kredi başvuru işlemlerini yapabilir, dileyen SMS veya TEB resmi web sitesinden web kredi başvurusu yaparak hızlı bir şekilde kredi talebinde bulunabilirler. Hemen aşağıda TEB kredi başvurusu ile ilgili alternatif yollar gösterilmiştir.

TEB İNTERNET’TEN KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Telefon ve SMS dışında müşterilerinin daha kolay kredi başvurusu yapma ve daha hızlı başvuru onayını öğrenmeleri için aynı zaman’da internet üzerinden bankanın resmi web sitesinde bulunan TEB kredi başvuru formu ekranını eksiksiz bir şekilde doldurarak kredi başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Başvuru formu için buraya tıklayarak hızlı erişim sağlayabilir ve hemen kredi işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Başvuru formunu doldururken gerçek tüzel kişinin belirlenmesi adına vermiş olduğunuz GSM numarasına özel bir kod gelecektir. Bundan dolayı form doldurulurken telefonunuz mutlaka yanınızda olmalıdır. Başvuru formunu gönderdikten kısa bir süre içerisinde olumlu/olumsuz SMS bildirimi vermiş olduğunuz GSM numarasına gönderilerek sizleri bilgilendireceklerdir.

TEB TELEFON İLE KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

teb-krediTelefon ile kredi başvurusu yapmak isteyen kişiler TEB çağrı merkezine ait 0850 200 0 666 numaralı hattı arayarak kredi bavurusu yapabilmektedir. 7 gün 24 saat sürekli aktif olan telefon bankacılığı hizmetlerinden çok kısa bir süre içerisinde kredi başvurunuzu tamamlayarak kredinizi çekebilirsiniz. Görüşme esnasında müşteri temsilcisinin size sual edeceği sorulara eksiksiz ve düzgün bir şekilde cevap vereren ön onayı geçebilir ve en kısa sürede tam onay alarak TEB kredi çekme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

TEB SMS İLE KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

İnternet veya telefonla görüşme sonucu kredi başvuruları ile uğraşacak vaktiniz yok ise en kısa yöntem olan SMS ile kredi başvurusu seçeneğini kullanabilirsiniz TEB bankasından kredi çekmek isteyenler kısa mesaj alanından TC Kimlik Numaranızı 4466’ya kısa mesaj ile göndermeniz yeterli olacaktır. Kısa bir süre sonra başvurunuz ile ilgili size ön onay sunularak size en yakın TEB şubesine gelerek kredi başvurunuzun değerlendirilmesi üzerine davet edileceksiniz.

Konumuzdan Başlıklar:

Etiketler:
kredi başvurusu teb
  Sosyal   Medyada   Paylaşın

YAZAR HAKKINDA

Merhaba ! Ben Serkan. Kredi, kredi kartları, forex, borsa ve yatırım ürünleri hakkında özel bilgileri veren araştırmacı yazar. Aynı zamanda öğretmen.
Kredi Notu Sorgulama
REKLAM