Teb Bakiye Sorgulama 2016

teb-bakiye-sorgulama
Paylaş
 

Bankacılık işlemlerinden bir tanesi olan bakiye sorgulama işlemleri her daim aklımızın bir köşesinde olan bir durumdur. Teb bakiye sorgulama işlemlerinde yapmak istediğiniz işlemi bir kaç kelime ile bize anlatırsanız sizlere daha iyi hizmet sunabilirim, mesajını iletişim kanallarından duymuşsunuzdur. İşte bizde sizlere teb bakiye sorgulama servisi ile daha hızlı çözüm sunacağız.

Bankalar bizler için son derece önemli bir konuma sahiptir. Bankacılık işlemlerini yapmak için bir adet banka hesabınızın olması gerekiyor. TEB yani türkiye ekonomi bankası işlemlerinizi de yapmanız için teb müşterisi olmanız gerekir. Aksi halde banka ile alakalı hiçbir işlemin yapılmadığını söylemek mümkün.

Bankalar maddi bakımından değerli oldukları için banka hesaplarında yatırım yapabilirsiniz. Döviz hesabı alıp satabilirsiniz, hisse senedi alıp satabildiğiniz gibi altın gibi önemli yatırım aracı ile alım satım yaparak kar elde edebilirsiniz. Günümüzde bir çok banka müşterisi şubeye gitmeden şubesiz bankacılık hizmetlerini tercih eder. Bir dolar alımında dahi şubeye gidip zaman kaybetmek yerine, internet bankacılığını kullanarak kolayca yapacağı işi zamandan tasarruf ederek yapmaktadır.

Teb bakiye sorgulama nasıl yapılır

Teb bankası müşterisi iseniz öncelikle 0850 200 0 666 iletişim hattından tc kimlik numaranız ve güvenlik aşamaları aşılarak kolayca bakiyenizi öğrenebilirsiniz. İnternet bankacılığı hesabını kullanıyorsanız öncelikle teb.com.tr adresine TC kimlik numaranız ve internet şifrenizi giriyorsunuz, ardından cep numaranıza sms kodu geliyor ve onu da sisteme giriyorsunuz işte hepsi bu kadar. Ana ekran teb.com.tr olduğu için hesaplarım kısmında bakiyenizi kolayca görebilirsiniz.

Teb bakiye sorgulama sms

Yukarıda anlattığımız şekilde kolayca teb bakiye sorgulama yapabildiğiniz gibi sadece bir sms ile de kolayca banka hesabınızdaki bakiyeyi öğrenmek mümkün. Bunun için öncelikle TEB bankası müşterisi olmanız ve sistemde cep numaranızın kayıtlı olması gerekiyor.

teb bakiye sorgulama

teb bakiye sorgulama

Sadece 4766‘a mesaj atarak konu hakkında bilgi sahibi olmak mümkün. Söz konusu türkiye ekonomi bankası bakiye sorgulama işlemleri ücretsiz olup, konu hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için teb müşteri hizmetlerine bağlanıp, bilgi alabilirsiniz.

Konumuzdan Başlıklar:

  Sosyal   Medyada   Paylaşın

YAZAR HAKKINDA

Merhaba ! Ben Serkan. Kredi, kredi kartları, forex, borsa ve yatırım ürünleri hakkında özel bilgileri veren araştırmacı yazar. Aynı zamanda öğretmen.
Kredi Notu Sorgulama
REKLAM