Sms İle Vakıfbank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır

vakifbank-sms-ile-kredi
Paylaş
 

Kredi başvuru yöntemlerinden en hızlısı olan sms ile kredi başvuru hizmeti vakıfbank ile de mümkün. Sadece mesaj çekerek anlık olarak kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bu sayede artık banka şubelerine kadar gitmeye gerek yok. (Sms ile kredi başvurusu onayı alsanız dahi şubede onay için imza atmanız gerekecektir.)

Çoğu birey banka kredilerine gözünü dikmiş durumda zira faiz oranları hem düşük tutuluyor hem de vade süresi 72 aya kadar çıkabiliyor. Bir çok kişi bu sayede ev sahibi olabilir (ev kredisi sayesinde), taşıt sahibi olabilir (taşıt kredileri) ve ihtiyaçlarını giderebiliyor. İhtiyaçlar günümüz şartlarında hemen her ay artabildiği gibi bunların karşılanması bir anda olmayan sebeplere göre değişken olabilir.

Vakıfbank Sms Kredisi

Banka sayesinde tek bir mesaj ile kredi başvurusu yapabilirsiniz. Mesaj ile yapacağınız kredi başvuru sonucunda olumlu bir yanıt gelmesi durumunda en yakın vakıfbank şubesine uğramanız gerekecektir. Sonrasında evrakları imzaladıktan sonra paranızı anlık hızlarda alabilirsiniz.

vakıfbank sms ile kredi başvurusu

Sms ile kredi başvurusunda her hangi bir belgeye ihtiyacınız yoktur. Yapmanız gereken telefonun mesaj bölümünden ilgili bilgiyi sunmak. Mesaj ile kredi başvurusunda bilmeniz gereken en önemli detay ; bu başvurunun ön başvuru olduğudur. Yani onayın olumlu gelmesi demek sizlerin kesin kredi alacağınız anlamına gelmez. Bunun için kredi notunuzun yeterli olması ve gelir durumunda bulunması gerekecektir.

Vakıfbank SMS kredi başvurusu yaparken hangi numaraya nasıl mesaj atmamız gerekiyor ?

Bilmeniz gerekenler, mesajlarınızı 5724 e atacaksınız. Bunun için

Başvurunuzu hangi cep telefonu operatörünü kullanırsanız kullanın yapabilirsiniz. Hemen cep telefonunuzun mesaj ekranına TIK yazıp bir boşluk bırakın ardından T.C Kimlik Numaranızı yazdıktan sonra aylık belgelenebilir gelirinizi yazın. Daha sonra bu mesajı 5724’e gönderin.

Örnek SMS Metni : TIK 11221122221 4500

Konumuzdan Başlıklar:

  Sosyal   Medyada   Paylaşın

YAZAR HAKKINDA

Merhaba ! Ben Serkan. Kredi, kredi kartları, forex, borsa ve yatırım ürünleri hakkında özel bilgileri veren araştırmacı yazar. Aynı zamanda öğretmen.
Kredi Notu Sorgulama
REKLAM