Moneygram Hangi Bankada Var

moneygram-anlasmali-bankalar
Paylaş
 

Moneygram anlaşmalı bankalar ve moneygram hangi bankalarda var şeklinde sorularınızın net cevabını bu yazımızda bulabilirsiniz. Moneygram ile kolayca para transferi yapabiliyorsunuz. Sadece para gönderme masrafı alınarak, dünyanın neresinde olursanız olun, hızlı ve az masraflı para transferi isteyenler bu işlemi yapabilir.

Moneygram nedir

Moneygram tüketiciler için finansal çözümler sunmasının yanı sıra bazı ülkelerde bankaların olmadığı il ve ilçelerde bağlı olduğu hizmetler çerçevesinde tek bir banka ile anlaşarak, sizlerin oradan farklı ülkelere para çıkışı yapmanıza imkan sağlamaktadır.

Dünyanın 200 ülkesinde 350,000 şubesi ile yaygın bir şekilde para transferi imkanı sunan moneygram, düşük komisyonları ile diğer para gönderme araçlarından daha avantajlıdır.

Moneygram Olan Bankalar

İlk olarak PTT şubelerini örnek verebiliriz. Zaten ptt şubelerine gittiğinizde aşağıdaki görselleri ve logoyu gördüğünüzde anlaşmalı olduğunu fark edeceksiniz. Bu logonun bulunduğu üye iş yerlerinden rahatlıkla para transferi yapabilirsiniz.

moneygram anlaşmalı bankalar

moneygram anlaşmalı bankalar

Sadece 10 dakika içinde 2,90 dolardan başlayan transfer ücretleri ile paranız dünyanın bir ülkesine gönderilebilir. Bunun için yapmanız gereken işlemlerin neler olduklarına da buradan öğrenebileceksiniz.

Monaygram anlaşmalı bankalar hangileri konusunda aşağıdaki bilgiler sizlere yardımcı olacaktır.

  • Denizbank
  • Bank asya
  • Kuveyttürk
  • Gönder Al Para Transferi
  • PTT

Moneygram Hangi Bankalarda Bulunmaktadır

Yukarıda yazıldığı gibi ülkemizde 3 bankada ve PTT şubelerinden moneygram ile işlem yapılabiliyor. Bunun için yapmanız gereken ise TC kimlik kartınız ile size sunulan evraktaki bilgileri doldurmak olacaktır.

Denizbank moneygram ile sadece 10 TL karşılığında başka bir ilde veya ilçede bulunan bir şubeye para transferi yapabilirsiniz. Ayrıca ülkeler arası da para transferine denizbank money ile yapmak mümkün.

Kuveyttürk moneygram anlaşmalı olduğunu biliyoruz. Bu sayede yapmanız gereken ise TC kimliğiniz ile formu doldurup imzalamanız olacaktır. Sonrasında sadece 10 dakika içinde paranız havale edilecektir. Uluslar arası işlemlere kuveyttürk moneygram ile yapmak mümkün !

Moneygram anlaşmalı bankalar arasında son olarak 2016 yılı dahilinde bank asya bulunuyor. Burada ise komisyonlar en aza indirgenmiş. Yani bankalar arası rekabet olduğu için (kredi ve kredi kartı ürünleri) moneygram ile para göndermeniz ile kesintiler en azdır.

Moneygram para transfer işlemlerinde güvenlik en üst seviyede olduğunu belirtelim. Yani siz istemediğiniz sürece bir başkası o parayı çekemez.

Konumuzdan Başlıklar:

  Sosyal   Medyada   Paylaşın

YAZAR HAKKINDA

Merhaba ! Ben Serkan. Kredi, kredi kartları, forex, borsa ve yatırım ürünleri hakkında özel bilgileri veren araştırmacı yazar. Aynı zamanda öğretmen.
Kredi Notu Sorgulama
REKLAM