Mesajla Kredi Notu Öğrenme

sms-ile-kredi-notu-öğrenme
Paylaş
 

Findeks kredi notu öğrenme sistemlerinden birisi de cep telefonlarınızdan mesaj göndererek öğrenmedir. Şimdi mesaj göndererek kredi notunuzu nasıl öğrenebileceğinize dair bilgilere yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

Turkcell Kredi Notu Öğrenme SMS

Mesajla kredi notu öğrenme sistemlerinden en çok tercih edilen operatör Turkcell kredi notu öğrenme’dir. Turkcell müşterilerine sunmuş olduğu bu hizmetle kısa bir mesaj ile kredi notunu öğrenme fırsatı sunmaktadır. Turkcell kredi notu öğrenmek için Cep telefonunuzdan TC kimlik numarası ve doğum yılınızı 1122 numarasına mesaj olarak iletmeniz yeterli olacaktır. Ardından kredi notunuza ilişkin bilgiler cep telefonunuza gelecektir. Turkcell bu hizmet için müşterilerinden 9 TL işlem ücreti almaktadır.

Avea Kredi Notu Öğrenme SMS

SMS ile kredi notu öğrenmek için bir diğer operatör olan Avea’dan sorgulama yapmak için yine aynı şekilde Turkcell kredi notu öğrenme aşamasında yaptıklarımız geçerli olacaktır. Cep telefonunuzun mesajlar kısmından TC kimlik numaranız ve doğum yılınızla beraber 1122 ye mesaj gönderebilirsiniz. Avea bu hizmet için 9 TL işlem ücreti almaktadır.

Ücretsiz Kredi Notu Öğrenme 

Ücretsiz kredi notu öğrenmek istiyorsanız yapmanız gereken Findeks.com üzerinden sunulan ilk kredi notu sorgulama işlemini gerçekleştirmenizdir. Yapacağınız ilk kredi notu sorgulama işlemini findeks üzerinden yaparak ücretsiz bir şekilde kredi notu bilgilerinize ulaşabilirsiniz.

 

 

Konumuzdan Başlıklar:

  Sosyal   Medyada   Paylaşın

YAZAR HAKKINDA

Merhaba ! Ben Serkan. Kredi, kredi kartları, forex, borsa ve yatırım ürünleri hakkında özel bilgileri veren araştırmacı yazar. Aynı zamanda öğretmen.
Kredi Notu Sorgulama
REKLAM