İş Bankası Kredi Notuma Nasıl Bakabilirim

is-bankasi-kredi-notu
Paylaş
 

Kredi notuna iş bankası aracılığı ile bakmak isteyenler nasıl ve ne şekilde bakacaklarını bilmeyebilir. İş bankası kredi notuma nasıl bakacağınızı bu bilgiler ile öğrenmek mümkün !

İş bankasına ait kredi notunuzu öncelikli olarak İş Bankası internet şubesi üzerinden oldukça pratik ve basit bir şekilde öğrenmeniz mümkündür. Bunun için internet bankacılığı şubesine giriş yapmanız gerekmektedir. Giriş şifreniz ve müşteri numaranızı bilmiyorsanız en yakın İş Bankası şubelerine giderek kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

İnternet bankacılığına giriş yaptıktan sonra ise sol tarafta bulunan menüler alanına girerek krediler bölümünü tıklıyoruz. Açılan bölümde ise kredi risk raporunu seçtikten sonra karşımıza çıkan ekrana kredi notuna ait raporunuzun gönderilmesini istediğiniz e-mail adresinizi giriyorsunuz.

İş Bankası Kredi Notu Sorgulama Ücreti

İş Bankası kredi notunuza ait raporu size gönderebilmek için küçük bir bakiye almaktadır. 7 TL olan bu bakiyeyi tahsil edebilmek için hesaplarınız listelendikten sonra hangi hesaptan ödenmesini istiyorsanız tıklamanız istenecektir. Eğer hesabınızda bu paranın tahsil edilmesine ilişkin yeterli bakiyeniz bulunmuyorsa bu seferde ek hesap limitinizi tıklayabilir ve bu limite onay verebilirsiniz. Sonrasında ise 3 ya da 4 dakika gibi kısa bir süre içerisinde İş Bankası kredi notunuza ait raporu ilgili mail adresinize gönderecektir.

iş bankası kredi notu öğrenme

iş bankası kredi notu öğrenme

Mail adresinize gönderilen dosyada son 5 yıla ait tüm hareketlerinizin dökümü ve ayrıntılı findeks kredi notunuz bulunmaktadır. İnternet bankacılığı kullanmıyorum ve İş Bankası kredi notuma nasıl bakabilirim diyorsanız İş Bankasına ait herhangi bir şubeye giderek ve yetkili müşteri temsilcisi ile görüşmeniz yeterlidir. Çok kısa bir süre içerisinde kredi notunuza ait findeks raporu tarafınıza verilecektir.

 

Konumuzdan Başlıklar:

  Sosyal   Medyada   Paylaşın

YAZAR HAKKINDA

Merhaba ! Ben Serkan. Kredi, kredi kartları, forex, borsa ve yatırım ürünleri hakkında özel bilgileri veren araştırmacı yazar. Aynı zamanda öğretmen.
Kredi Notu Sorgulama
REKLAM