İş Bankası Kredi Kartı Başvuru Sonucu

is-bankasi-kredi-karti-basvuru-sonucu
Paylaş
 

İş bankası kredi kartı başvuru sonucu öğrenmek için yapmanız gereken birçok yöntem bulunmaktadır.

İş Bankası ülkemizde faaliyet gösteren köklü bankalardan bir tanesi. Müşterilerine sunduğu avantajlı kredi kartları, krediler ve bankacılık faaliyetleri sayesinde çok tercih edilmektedir. Bankalara kredi kartı başvuru talebinde bulunduğunuz zaman hemen onay gelmez. Bunun nedeni ise kredi kartı başvurusunda bulunan kişinin banka tarafından incelenmesidir. Şimdi gelelim iş bankası kredi kartı başvuru sonucu öğrenmek için izleyeceğiniz yöntemlere.

İş Bankası müşteri hizmetleri veya telefon aracılığıyla kredi kartı başvuru sonucunu öğrenme

is-bankasi-kredi-karti-basvuru-sonucuKredi kartı başvurunuzun ne durumda olduğunu öğrenmenin en klasik ve çok kullanılan yöntemi müşteri hizmetleri veya telefon bankacılığını arayarak öğrenmedir. Kredi kartı başvurusu yaptığınız bankanızın şubesine giderek müşteri temsilcisinden kredi kartı başvuru sonucunu öğrenebilirsiniz. Ayrıca bankanızın telefon bankacılığı numarasını arayarak yine aynı şekilde başvurunuzun durumunu öğrenebilirsiniz.

İş Bankası internet sitesi üzerinden kredi kartı başvuru sonucu öğrenme

Kredi kartı başvuru sonucunu öğrenmenin diğer yolu iş bankası internet sitesi üzerinden sorgulama yapmaktır. Bu sayede şubenize gitmeden başvuru sonucunu öğrenebilirsiniz. İnternet üzerinden başvuru sonucu öğrenmek için öncelikle buraya tıklayarak siteye erişin. Ardından açılan ekranda ” Başvuru Takip ” butonuna tıkladıktan sonra başvuru yaptığınız kart türünü seçin. Daha sonra TC kimlik numarası veya referans numarası ile sorgulama işleminizi yapabilirsiniz.

Konumuzdan Başlıklar:

  Sosyal   Medyada   Paylaşın

YAZAR HAKKINDA

Merhaba ! Ben Serkan. Kredi, kredi kartları, forex, borsa ve yatırım ürünleri hakkında özel bilgileri veren araştırmacı yazar. Aynı zamanda öğretmen.
Kredi Notu Sorgulama
REKLAM