ING Bank Kredi Başvurusu

ing-bank-kredi-basvurusu
Paylaş
 

ING Bank merkezi Hollanda lokasyonlu olan ING Grubu’nun Türkiye’deki banka kolu görevini görmektedir. İlk olarak 1984 yılında Bank Of Boston ismiyle adını duyuran dev banka 1996 yılında OYAK Bank ismiyle faaliyet göstermiş olup, günümüzde ise 2007 yılında ismini adlığı ING Bank adı altında faaliyetlerini başarılı bir şekilde sürdüren bir banka kuruluşudur. Türkiye’de henüz yeni olmasına rağmen milyondan fazla müşteriye sahip olan ING Bank müşterileri için sürekli çeşitli kampanyalar düzenleyerek mutlu müşteri referanslarını toplamaya devam etmekte. Kredi kartından krediye ve daha birçok finansal işlemlerde müşterilerine destek olan banka bireysel kredi başvuru imkânlarını da müşterilerine farklı alternatifler ile sunmaktadır. Düzenli ödeme sözü veren tüm müşterilerine olumlu sicil kaydı şartı ile dilediği miktarda kredi çekmelerine müsaade etmektedir. Ayrıca Türk bankacılık sektöründe bir ilki gerçekleştiren ING Bank tüm bireysel müşterilerine farklı faiz oranları uygulayarak sadık müşterilerine oldukça düşük faiz oranları sağlamaktadır. SMS, web ve telefonla ING Bank kredi başvurusu yapabilirsiniz.
ING BANK İNTERNETTEN KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?
ING Bank resmi web sitesinde bulunan web kredi başvuru formu sayesinde şubeye gitmeden bilgisayarınızdan, tabletlerde veya dilerseniz akıllı telefonlarınızdan buraya tıklayarak karşınıza çıkacak olan ihtiyaç kredisi başvuru formu ekranında bulunan tüm alanları doğru ve düzenli bir şekilde doldurarak başvurunuzu yapabilirsiniz. Gönderilen form sonrasında kısa bir süre içerisinde ön onay SMS ile telefonunuza gelecektir. Böylelikle çok kısa bir süre içerisinde kredinizi çekme fırsatına erişebileceksiniz.
ING BANK SMS İLE KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?
Şubeye veya herhangi bir form doldurmadan SMS ile kredi çekme alternatifini kullanabilirsiniz. Bunun için KREDİ boşluk T.C. Kimlik Numaranızı 2205’e kısa mesaj atarak kredi başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Eğer bankalar ile herhangi bir sorun yaşamamış ve şuana kadar düzenli ödemeler gerçekleştirmişseniz olumlu yanıtını en erken zaman içerisinde alabilirsiniz.
ING BANK TELEFONLA KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?
ING Bank SMS ve web kredi başvuru alternatiflerinin yanı sıra aynı zaman’da telefon bankacılığı ile de kredi başvuru taleplerini değerlendirmektedir. Bunun için bankanın çağrı merkezi olan 0850 222 0 600 numaralı hattı arayarak müşteri temsilciniz ile görüşerek size doğrultulan tüm soruları yanlışsız ve eksiksiz bir şekilde cevaplayarak kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Konumuzdan Başlıklar:

  Sosyal   Medyada   Paylaşın

YAZAR HAKKINDA

Merhaba ! Ben Serkan. Kredi, kredi kartları, forex, borsa ve yatırım ürünleri hakkında özel bilgileri veren araştırmacı yazar. Aynı zamanda öğretmen.
Kredi Notu Sorgulama
REKLAM