HSCB Kredi Başvurusu

hscb-kredi-basvurusu
Paylaş
 

Türkiye’de de birçok şubesi bulunan dünyanın en büyük banka kuruluşlarından biri olan HSBC, müşterilerine finansal alanda birçok destekte bulunmakta olup tüm ihtiyaçlarını karşılayacak çeşitli kredi imkânları sunmaktadır. Son yıllarda kredi kartı başvurusu yapmak isteyen kişilere çok sayıda çeşitlilik sunan banka aynı zaman’da müşterilerine düşük faiz oranlarına sahip kredi çekme fırsatları da sunmaktadır. İhtiyaç kredisi, taşıt kredisi ve konut kredisi gibi popüler kredi çeşitleri ile müşterilerine düşük faiz ile vade türleri sunan banka müşterilerini sıkmadan ve rahat bir şekilde ödeyebilecekleri miktarda vadeler oluşturarak gelirlerine göre en uygun kredi imkânlarını sunmaktadır.
Kredi çekmek isteyen kişilerin HSBC bankasının sunmuş olduğu uygun faiz oranları ve uygun ödeme koşulları neticesinde hesabınızı bilerek hiçbir zorluk çekmeden kolaylıkla kredi çekebileceksiniz. HSBC kredi başvurusu yapmak isteyenler telefonla veya internet aracılığı ile online işlem merkezinden yapacakları kredi başvuruları neticesini çok kısa bir süre içerisinde olumlu veya olumsuz olabilecek durumlara göre bilgilendirmektedir. Eğer şuana kadar banka ödemeleri veya diğer fatura sicillerinizde bir bozukluk yok ise HSBC kredi çekme konusunda hiçbir sorun yaşamanız görülmemektedir.
TELEFON İLE HSCB KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?
Telefon ile kredi başvurusu için HSBC bankasının 7 gün 24 saat müşterilerine hizmet vermiş olduğu 0850 211 0111 numaralı çağrı merkezini arayarak müşteri danışmanı ile yapacağınız görüşmede size doğrultulan sorulara doğru ve eksiksiz cevaplar vererek kredi başvurunuzu telefon üzerinden yapabilirsiniz. Telefon ile kredi başvuru olanağı size hem zaman kazandıracak hem de kredi başvurunuzun daha hızlı işleme girmesini sağlayacaktır. Telefon üzerinden alacağınız ön onay aşamasından sonra size en yakın HSBC bankasına giderek gerekli evrakları teslim ettikten sonra kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.
İNTERNET ÜZERİNDEN HSBC KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?
Telefonun yanı sıra internet bankacılığı üzerinden de kredi başvurusu yapabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey HSBC resmi web sitesine erişim sağlayarak burada bulunan online kredi başvurusu bölümüne giriş sağlayıp karşınıza çıkacak olan kredi başvuru formunu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurduktan sonra başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Daha hızlı bir işlem için buraya tıklayarak forma erişim sağlayabilirsiniz. Kredi onay mesajı ise form’da vermiş olduğunuz GSM numaranıza kısa mesajla banka tarafından bildirilmektedir.

Konumuzdan Başlıklar:

  Sosyal   Medyada   Paylaşın

YAZAR HAKKINDA

Merhaba ! Ben Serkan. Kredi, kredi kartları, forex, borsa ve yatırım ürünleri hakkında özel bilgileri veren araştırmacı yazar. Aynı zamanda öğretmen.
Kredi Notu Sorgulama
REKLAM