Eylül 2016 Evde Bakım Parası Yatan İller

eylül 2016 evde bakım maaşı
Paylaş
 

Eylül 2016 ayı evde bakım parası, evde bakım maaşı yatan iller ve 2016 eylül evde bakım parası bayramdan önce yatacak mı gibi soruları yanıtlayacağız. Hasta bakıcı parası olarak da adlandırılan evde bakım parası, her ay olduğu gibi bu eylül ayında da çoğu kişi tarafından, yatacak olan illerin hangileri olduğu ve hangi tarihlerde yatırılacağı merak konusu.

Bayramdan önce evde bakım parası yatacak mı ?

Hükumetin almış olduğu karar sonrasında tüm memur maaşları ve diğer tüm maaşlar dahil olmak üzere ayın 12 sinden önce hesaplarınıza geçecektir.

Kurban bayramı resmi günü 12 eylül 2016 olduğundan dolayı mesai bitimi olarak 9 eylül 2016 sonudur. Hali ile maaşlarınız bu tarihe kadar tüm illerde hesaplara geçecektir. Bu yüzden evde bakım maaşları kurban bayramından önde yatırılacak !

Evde bakım maaşı eylül 2016 ne kadar ?

Maaşlarınız zamlı olarak sizlere verilecektir. Yani yılın 2.dönemine denk geldiği için evde bakım parası olarak 920 / 940 TL arasındadır. Ödemelerinizi PTT şubelerinden veya Ziraat katılım bankasından alabilirsiniz. Bankadan almaya giderken yanınızda kimlik kartınızı götürmeniz önerilir. Bankamatik hesabınız var ise bankamatik kart vasıtası ile kolayca maaşınızı çekebilirsiniz.

eylül 2016 evde bakım maaşı

eylül 2016 evde bakım maaşı

Evde bakım maaşı ne zaman ödenecek ?

Her ay düzenli olarak doğum tarihinizin son rakamlarına göre mesai günlerine bölünüyor ödemeler. Hali hali aşağıdaki tarihler ve rakamlar sizlere yol gösterecektir.

  • Doğum tarihinin son rakamı 0 – 5 olan kişilere her dönemin 5 inci günü.
  • Dоğum tarihinin sоn rakamı 1 – 6 оlan kişilere her dönemin 6 ıncı günü.
  • Doğum tarihinin son rakamı 2 – 7 olan kişilere her dönemin 7 inci günü.
  • Doğum tarihinin son rakamı 3 – 8 olan kişilere her dönemin 8 inсi günü.
  • Doğum tarihinin son rakamı 4 – 9 olan kişilere her dönemin 9 uncu günü. Ödeme yapılmaktadır.

Eylül 2016 evde bakım maaşı yatacak olan iller

1 eylül ile 9 eylül 2016 tarihleri arasında 81 ilin tamamında maaşlarınız resmi olarak hesaplarınıza geçecektir. Söz konusu maaşların miktarını yukarıda yazılmış olup, her hangi bir kesinti söz konusu değildir.

Konumuzdan Başlıklar:

  Sosyal   Medyada   Paylaşın

YAZAR HAKKINDA

Merhaba ! Ben Serkan. Kredi, kredi kartları, forex, borsa ve yatırım ürünleri hakkında özel bilgileri veren araştırmacı yazar. Aynı zamanda öğretmen.
Kredi Notu Sorgulama
REKLAM