Eve Püskül Bağlama İşi Veren Firmalar Hangileri

puskul-isi
Paylaş
 

Püskül işi son aylarda oldukça popüler olmaya başlayan ek iş veren firmalar arasındaki yerini almıştır. Eve püskül işi getiri bakımından oldukça iyi para kazandırdığı söylenebilir. Bir kaç bağlama tekniği ile hızlı bir şekilde paketleme yaparak, verilen işi zamanında yapmanızın ardından gün sonunda paranızı cebinize koyacaksınız.

Hızlı para kazanma yolları arasında gösterilen eve ek iş konusu sayesinde sizlerde artık kolayca rahat ortamınız olan evinizde bu işleri yaparak, evinize ek gelir sağlayabilirsiniz. Püskül yapmak isteyenler veya nasıl püskül bağlanacağı konusunda bilgiye sahip olmak istiyorsanız bu bilgiler tam da sizlere göre. Paranın nasıl kazanılacağını bilmeyenler veya ne tür işler ile uğraşacağına karar vermeyen bireylerin, kesinlikle püskül işine girmeleri önerilir.

Püskül işi veren firmaların büyük çoğunluğu tekstil fabrikalarının yoğun bulunduğu illerde fazladır. Nedeni de burada temin edecekleri malzemelerin yakın olmasıdır. Yani kalkıp da eve püskül işini veren firmaların Muş, Hakkari gibi yerlerde olduğu söylenemez. Bu yüzden batı ve akdeniz bölgelerinde bu işlerin yoğun olduğu söylenebilir. Bu illere verilecek örnekler arasında Tekirdağ, İstanbul, Gaziantep, Bursa, Denizli, Kocaeli gibi örnekler verilebilir. Sadece püskül bağlama işleri olmamakla beraber el işlerinin daha fazla tutulduğunu söyleyebiliriz. Bunlardan bazıları ise yazma kenarı işlemesi, havlu kenarı, dantel işleri ve iğne oyası yazmaları gelmektedir. Genelde bu ürünleri paketleme ve adet bazında sipariş verilmektedir. Sizlere bu konuda tavsiyemiz ise ilk etaplarda bu işin basit görünmesidir. Ancak işe girdikten sonra zaman konusunda sıkıntıya düşebilirsiniz. Yapılan çalışmalarda püskül işi yapanların zaman konusunda çok zaman harcadıkları görülmüştür.

Eve püskül işi için tüm malzemelerin temini konusunda eve ek iş veren firmalar, tamamını temin ediyor ve sizler sadece püskül bağlama işini yapıyorsunuz. Buradaki firmaların amacı genelde sigortalı çalışan işçilere oranla sizlerden daha fazla kar elde etmeleridir. Yani aynı işi fabrikalarda yapsalar daha fazla ücret ödemek zorunda kalacak olmalarından dolayı, eve püskül bağlama işini manuel olarak evde para kazanmak isteyenler ile paylaşmaktadırlar. Zamanla eliniz daha hızlı olacağından dolayı tüm işleri zamanında yapacağınızdan şüpheniz olmasın. Ödeme konusuna değinirsek ise, ürünleri teslim ederken alıyorsunuz. Size verilen paketleri veya adet bazında anlaştığınız da her ödemenizi teslim etme esnasında cebinize koyabilirsiniz.

püskül işi veren firmalar

püskül işi veren firmalar

Sizlerde evinizde eve püskül işi istiyorsanız, aşağıdaki yorum alanlarından bizlere ulaşabilirsiniz. En kısa sürede sizlere geri dönüş sağlanacaktır.

Konumuzdan Başlıklar:

  Sosyal   Medyada   Paylaşın

YAZAR HAKKINDA

Merhaba ! Ben Serkan. Kredi, kredi kartları, forex, borsa ve yatırım ürünleri hakkında özel bilgileri veren araştırmacı yazar. Aynı zamanda öğretmen.
Kredi Notu Sorgulama
REKLAM