Eve Mandal Montaj İşi Veren Firmalar Hangileri

mandal-isi
Paylaş
 

Eve ek iş veren firmalar arasında bir çok firmanın olduğunu söyleyebiliriz. Bu ek işlerden biri de eve mandal montajı oldukça idealdir. Mandal montajı nasıl yapılır, ek iş veren firmalar hangileri, mandal montaj işinde bilinmesi gerekenler hakkında çok önemli bilgileri buradan öğrenmek mümkün !

Eve ek iş veren firmalar hangileri

Bu firmalara bulmak sizlere zor gelebilir ancak araştırıldığında çok basit olduğunu göreceksiniz. Genelde ek iş veren firmalar toptancıların olduğunu belirtelim. Buradaki amaç bu işi yapanların sigortadan kazanç sağlamasıdır. Yani kişiler fabrikalarda aynı ürünü yapmaya kalkıştığında kişilerin sigorta ücreti, yol masrafı ve yemek ücretlerini de ödemek zorundadır. Bu şekilde yapılmaktansa firmaların çoğu evlerinde boş duran ve hamarat olan bireylere ek kazanç sağlayarak, daha karlı bir iş sonucu ortaya dökecektir. Firmaların büyük çoğunluğu Tekirdağ, İstanbul, Zonguldak yörelerinde bulunuyor.

mandal ek işi

mandal ek işi

Eve Mandal Montaj İşi Nasıl Yapılır

Yapmanız gereken ilgili şemaya bakarak mandalları birleştirmek. Sanıldığı kadar zor değildir zira bildiğiniz mandal işidir. Mandalın ortasında bulunan metal kısma iki mandalı üst üste bırakmanız ve bağlamanız kafidir. Firmaların çoğu genelde mandalların basit takılması sonucu fiyatları dip fiyattan almaktadır. Ödemeler genelde ürün teslimatı sırasında düzine başına yapılmaktadır. Her düzeni de 12 adet mandal bulunuyor ve paketleme başına 0.35 Krş verilmektedir. Günde ortalama her birey 200 düzine yapabiliyor neredeyse bir kişinin günlük ortalaması 60 TL ye denk gelmektedir.

Konumuzdan Başlıklar:

  Sosyal   Medyada   Paylaşın

YAZAR HAKKINDA

Merhaba ! Ben Serkan. Kredi, kredi kartları, forex, borsa ve yatırım ürünleri hakkında özel bilgileri veren araştırmacı yazar. Aynı zamanda öğretmen.
Kredi Notu Sorgulama
REKLAM