Eve Kalem Montaj İşi Veren Firmalar Hangileri

kalem-montaji
Paylaş
 

Eve ek iş konusunda farklı iş kolları ile ilgilenmek isteyen bireylere, kalem monyaj işini tanıtmak istiyoruz. Bu iş kolu ile evde gelir kazanmak part time olarak değerlendirebilir. Zira hem ev ortamında hem de istediğiniz saatte işe başlayıp, işi bitirmek mümkün. Kalem montajı yapmak ise sanıldığı kadar zor olmamakla beraber oldukça basittir.

Eve Kalem Montaj İşi İle Para Kazanmak

Daha önceki konularımızda sizlere eve püskül bağlama işi ve evlere priz montajı ve de mandal montajı ek işlerini anlatarak, para kazanılmasını sağlayan iş kollarını vermiştik.

En çok tercih edilen iş kollarından biri olan kalem montajı, eve ek iş veren firmalar arasında getiri bakımından en çok kazandıran iş kollarından bir tanesidir. Zamanınızı fazla almadan yapılacak iş türü arıyorsanız eğer kesinlikle tavsiyem eve kalem montajı işine girmenizden yana. Ödemeler konusunda düzine bazı veya paketleme türüne göre ödeme yapılmaktadır. Bu ücretlerin ne kadar olduğunu merak edenler yazımızı okumaya devam edebilir.

Eve Kalem Montaj İşi Veren Firmalar

Firmaların ödedikleri miktara bakmak istediğimizde paketleme başına verilmektedir. Paketleme içerisinde 48 adet uçlu kalem bulunuyor. Her paketleme ücreti 4 TL dir. Günlük bazda ortalama bir insanın sadece 5 saat te 5 paketleme yaptığı belirtilmiştir. Bu da demek oluyor ki günlük bazda 20 TL kazanmak mümkün. Tabi bu fiyatı artırmak tamamı ile sizlerin ellerinde.

kalem montajı veren firmalar

kalem montajı veren firmalar

Eve kalem işi veren firmalar genelde fabrika ve sanayi bölgelerinin yoğun olduğu yerde bulunmaktadır. İşçi masraflarından kurtulmak için fabrikalarda yapılacak olan küçük ürünleri insan gücü ile ucuz maliyetine odaklanmıştır. Bu firmaların nerede olduklarına baktığımızda ise Çerkezköy, Çorlu, Tekirdağ, İstanbul, Antalya, Diyarbakır, Mardin başta geliyor. Sizlerde kalem işine girmek istiyorsanız, yapmanız gereken aşağıdaki yorum alanından bizlere ulaşmak.

Konumuzdan Başlıklar:

  Sosyal   Medyada   Paylaşın

YAZAR HAKKINDA

Merhaba ! Ben Serkan. Kredi, kredi kartları, forex, borsa ve yatırım ürünleri hakkında özel bilgileri veren araştırmacı yazar. Aynı zamanda öğretmen.
Kredi Notu Sorgulama
REKLAM