Denizbank Banka Kartı Şifresi Nasıl Oluşturulur

denizbank-banka-karti
Paylaş
 

Denizbank şifre alma, denizbank kart şifresi alma, denizbank kredi karti sifre alma gibi soru işareti olan sorularınızın net yanıtını buradan öğrenebilirsin.

Denizbank banka kartı şifresi

Bankalardan biri olan deniz bank, ülkemizin köklü bankalarından biridir. Bu banka ile çalışmaya başlayan müşteriler genelde ilk etapta bankacılık ürünlerinden biri olan kredi kartı başvurusu yapmakta. Kart başvuruları banka nezdinde onaylanan müşterilerin, kredi kartları bir hafta içinde adreslerine kurye aracılığı ile ulaştırılmaktadır. Ancak kredi kartını alanlar ilk kez kredi kartı ile tanıştıklarında, kartın şifresini nasıl alacakları konusunda bilgiye muhtaç olabilirler. Bu yüzden bu makalemiz onlara büyük bir avantaj sağlayacaktır.

denizbank banka kartı şifresi alma

denizbank banka kartı şifresi alma

Denizbank banka kartı genelde vadesiz hesaplarınıza istinaden gönderilmektedir. Kurye tarafından gelen kredi kartınızı açıp bakmanız gerekiyor ki kartınız size ait mi değil mi kontrol ediniz. Sonraki aşamada ise yanınızda Tc kimlik kartınızı ve banka kartınızı elinizde tutun denizbank müşteri hizmetlerini aramanız gerekiyor. 0850 222 0 800 numarasından iletişime geçerek, aşağıdaki tuşlara basarak ilerleyin ;

Denizbank Banka Kartı Şifresi Alma

1. Kredi Kart Şifre İşlemleri
1.1. Yeni şifre işlemleri
1.2. Şifre değişikliği
2. ATM (Banka) Kartı Şifre İşlemleri
2.1. Yeni şifre işlemleri
2.2. Şifre değişikliği
0. Müşteri Temsilcisine aktarım

Bu şekilde ilerlediğinizde ortalama 10 dakika içinde kartın şifresini almak mümkün. Bir farklı yol ise banka kartı şifreleme işlemlerini sms yani mesaj yolu ile öğrenmek belirlemek. Bunun için yapmanız gerekenler ;

SIFRE yazdıktan sonra almak istediğiniz şifreyi ve kart numaranızın son dört hanesini de ekleyerek tüm GSM operatörleri için 4445 ‘e gönderin. (Örnek: SIFRE 4445 9999)

Konumuzdan Başlıklar:

  Sosyal   Medyada   Paylaşın

YAZAR HAKKINDA

Merhaba ! Ben Serkan. Kredi, kredi kartları, forex, borsa ve yatırım ürünleri hakkında özel bilgileri veren araştırmacı yazar. Aynı zamanda öğretmen.
Kredi Notu Sorgulama
REKLAM