Banka Dışı Para Bulma Yolları Neler

para-nasil-bulurum
Paylaş
 

Banka dışı para bulmak isteyenler veya para arayanlar genelde soluğu kötü yollarda aramakta. Her ne kadar kötü bir seçim olsa da bu yazacaklarımızı kesinlik bakımından önermiyoruz !

Bankalar, kredi çekmek isteyenler için çoğu belge ve evrak dökümü talep etmektedir. Ancak bu şartları sağlayanlara kredi imkânı tanınabilmektedir. Kredi sicili iyi olmayanlar veya kredi borçlarını derli toplu ödemeyenler, bankalardan hep eksi puan almakta ve yeniden kredi çekebilme şanslarını azaltmaktadırlar. Oysa bu kuruluş, böylesi durumlarda sizin para ihtiyacını en basit biçimde çözüme ulaştırmakta.

Bünyesinde barındırdığı uzman çalışanları ile kredi isteğinizi değerlendirmeye alarak en hızlıca ihtiyaç duyduğunuz krediyi sizlere sağlamaktadır. Bunun için yapmanız gereken ise son derece kolay. Sisteme giriş yaparak kredi müracaatsu formunu doldurmanızın sonrasında en hızlıca size geri dönüş sağlanmaktadır. Kredi çekebilmeniz için nerede ikamet ettiğinizin bir önemi yok. İstediğiniz birçok krediyi çekebilme şansına sahipsiniz. Bankalardan sağlayamadığınız tüketici kredisi, araç kredisi, ev kredisi veya KOBİ kredisini bu kuruluş ile sorunsız sağlayabilirsiniz.

para nasıl bulabilirim

para nasıl bulabilirim

Siz de bankalardaki kara listeye adınızı yazdırdıysanız şayet, tecrübeli personellerden yardım alarak ihtiyaçlarınıza İdeal krediyi İdeal ödeme koşulları ile sağlayabilirsiniz. Böylece en basit ve en hızlı yoldan istediğiniz krediyi kullanabilmeniz mümkün.

Banka Dışı Para Nasıl Bulunur ?

Kredi kartınız ile altın alma ya da kredi kart post cihazı olan bir işletmeden, komisyonunu ödemek şartıyla para çektirebilirsiniz. Böylece işletme size nakit para vermiş olacaktır. Kredi kartınızla Kredi kartınız yok diyelim. O zaman da senetle mal almaya çalışın. Mesela bir cep telefon bayisinden ya da beyaz eşya mağazasından senet karşılığı, yalnızca borcunuzu ödeyebilecek kadar mal satın alabilirsiniz Yine almış olduğunuz o malları satarak kısa süreli de olsa ihtiyacınız karşı karşıya kalmış olabilirsiniz.

Kolay Yoldan Para Nasıl Bulunur ?

Acil para ihtiyacınıza çözüm için nakit avans kullanımını da tercih edebilirsiniz. Diğer yandan banka hesabınıza ait kredili mevduat tanımı varsa yine mevduat hesabınızdan nakit avans aynısı bu ürünü kullanarak acil para ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Nakit avans kullanımınız kredi kartınızın limitiyle sınırlı olacağından mevcut kart borcunuz varsa veya bu miktar ihtiyaç duyduğunuz parayı karşılamayacaksa yine kredi almayı tercih edebilirsiniz. Nakit avans, kullanım ücreti ve faizinin yüksek olması bakımından pek de akıl karı olmasa da acil durumlar için iyi bir alternatif olabiliyor.

Eş dost akrabadan acil nakit ihtiyacınızı karşılayamadıysanız ümitsizlenmeden olumlu düşünerek var olan eşyalarınızın bir kısmını satmayı deneyin. Evet eşya satılmaz yalnız borç da öde öde bitmeyecektir. Borç ödemek yerine evinizde tek bir yatakta rahat ahenkak da ayrı eğlenceli olacaktır. Borç her zaman insan ruh sağlığını bozan bir faktördir.

Ancak eşya ve eş dosttan borç işinizi çözemediyse; maaş aldığınız bankaya kredi kartı ve kredi müracaatlarında bizzat bankaya giderek, maaş bordronuz da müracaat yaparak kredi ve kredi kartı müracaat yapabilirsiniz. Ancak bankalarla da probleminiz varsa, ilk önce bankalarla kredi skorunuzu yükseltmeli sonra yeniden denemelisiniz.

Konumuzdan Başlıklar:

  Sosyal   Medyada   Paylaşın

YAZAR HAKKINDA

Merhaba ! Ben Serkan. Kredi, kredi kartları, forex, borsa ve yatırım ürünleri hakkında özel bilgileri veren araştırmacı yazar. Aynı zamanda öğretmen.
Kredi Notu Sorgulama
REKLAM