Axess Wings Mil Puanı Nerelerde Kullanılır

axess-wings
Paylaş
 

Axess kredi kartlarından bir tanesi olan Wings kredi kartı ile harcadıkça mil puan kazanma şansı sunmaktadır. Yeter ki kredi kartınız axess wings olsun. Wings kredi kartlarını incelemek istediğimizde bir çok türde olan kartların olduğunu görüyoruz. Bunlar gurme, travel, wellness ve life çeşitleri bulunuyor.

axess wings mil kullanımı

axess wings mil kullanımı

Axess Wings Mil Puanı Nerelerde Kullanılır

Kişiler bir kredi kartına başvurmadan önce o kartın genel özelliklerine ve bizlere sunacağı avantajlara bakıyoruz. Kimi kredi kartları puan verirken, kimileri bedava alışveriş veya kupon sunabilir. Kimi bankalarda bedava uçuş puanı anlamına gelen mil adını vererek mil puanı vermektedir.

Bankalar şahıslara bankacılık ürünlerinden bir tanesi olan kredi kartlarını sunarken, harcama tutarlarına göre ayrıcalık verildiğini belirtmişlerdir. Yani sizler harcama yapmazsanız eğer genelde bonus veya puan kazanamayacağınız için ancak online alışveriş siteleri kampanyalarına katılabilirsiniz.

Axess wings mil kredi kartı ile kazandığınız mil haklarınızı kullanabileceğiniz yerler ve konu hakkındaki tüm detayları burada bulabilirsiniz.

  • Tüm hava yollarından bilet alabilirsiniz. Yeterli mil puanına ulaşmanız gerekiyor.
  • Alan vergisi olmadan wings mil puanlarınızı kullanabilirsiniz. Bildiğiniz gibi uçak bileti alırken vergi de ödemek zorundasınız ancak bu mil puanlarını kullanırken, vergi alınmıyor.
  • Kontenjan sınırı olmadan uçuş planınızda uçakta yer var ise kesinlikle gidiyorsunuz.
  • Bununla beraber aldığınız mil uçak bileti ile yeniden mil kazanmış olacaksınız.
  • Miller ile sadece uçak bileti alınmadığı gibi bir çok faktörü de almak istiyorsanız http://www.gezginleralemi.com/ adresine girerek mil karşılığında sigorta dahil bir çok ürünü almak çok basit.
  • http://www.wingscard.com.tr/wings-style adresine girerek sadece havada değil hem kara hem de denizde bir çok avantajlı tariflerden yararlanmak mümkün.
  • Dilerseniz wings miliniz hakkında bilgi almak veya bilet satın almak için 444 25 25 numarasından da destek alabilirsiniz.
  • Her 1,5 TL lik wings kredi kartı harcamalarınıza 1 TL değerinde mil kazanıyorsunuz.

Wings Mil Puanı Nerelerde Kullanılır

Yukarıdaki bilgilerin dışında wings mil puanlarınızı yurt içi ve yurt dışı olarak duty free harcamalarınızda kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra havalanı hizmetleri olarak İstanbul, Ankara, İzmir’de indirimli havalimanı shuttle hizmetiyle havalimanı transfer hizmetinden yararlanıp, istedikleri saatte istenilen adresten alınıp, istedikleri adrese bırakılıyorlar.

Konumuzdan Başlıklar:

  Sosyal   Medyada   Paylaşın

YAZAR HAKKINDA

Merhaba ! Ben Serkan. Kredi, kredi kartları, forex, borsa ve yatırım ürünleri hakkında özel bilgileri veren araştırmacı yazar. Aynı zamanda öğretmen.
Kredi Notu Sorgulama
REKLAM